Een van de lichtste klassieke belay- en rappelbijlen op de markt, geschikt voor rotsklimmen .. meer
laatste stuks op voorraad IN VOORRAAD
Verwachte bezorgdatum: 21. — 22. 4. 2026 21. — 22. 4. 2026
| Merken: | CAMP |
| Kleur: | grijs |
| Distributie: | NL |
| Touw diameter: | 8 - 13 mm |
| Gewicht: | 110 g |
| Seizoen: | FW24, SS25, SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8005436007816 |
| Merken: | CAMP |
| Kleur: | grijs |
| Distributie: | NL |
| Touw diameter: | 8 - 13 mm |
| Gewicht: | 110 g |
| Seizoen: | FW24, SS25, SS24 |
| Verwachte bezorgdatum: | In voorraad |
| EAN: | 8005436007816 |