Zeer interessant model Beal hoofdlamp met 100m bereik. Deze krachtige maar compacte hoofdlamp biedt zowel een scherp licht in een kegel met een bereik van 100m als diffuus licht in een brede kegel, waardoor hij geschikt is voor alle buitenactiviteiten. .. meer
| Merken: | |
| Certificering: | CE, IP X6 |
| Rood licht: | Nee |
| Naar de staat van: | Yes |
| Minimale belichtingstijd: | 50 h |
| Maximaal bereik: | 100 m |
| Jacht en visserij: | Nee |
| Voor hardlopen: | Nee |
| Op de fiets: | Yes |
| Over speleologie: | Yes |
| Aantal LED's: | 3 |
| Minimale lichtopbrengst: | 6 lm |
| Maximale belichtingstijd: | 240 h |
| Minimum bereik: | 30 m |
| Op langlaufski's: | Yes |
| Voor camping: | Yes |
| Op de ski's: | Nee |
| Op de tocht: | Nee |
| Maximale lichtopbrengst: | 100 lm |
| Afkomstig van: | Op de fiets |
| Distributie: | NL |
| Kleur: | zwart |
| Gewicht: | 96 g |
| Stabiliteit van de batterij: | 3*AAA |
| Seizoen: | FW24, SS25, FW23 |
| Merken: | |
| Certificering: | CE, IP X6 |
| Rood licht: | Nee |
| Naar de staat van: | Yes |
| Minimale belichtingstijd: | 50 h |
| Maximaal bereik: | 100 m |
| Jacht en visserij: | Nee |
| Voor hardlopen: | Nee |
| Op de fiets: | Yes |
| Over speleologie: | Yes |
| Aantal LED's: | 3 |
| Minimale lichtopbrengst: | 6 lm |
| Maximale belichtingstijd: | 240 h |
| Minimum bereik: | 30 m |
| Op langlaufski's: | Yes |
| Voor camping: | Yes |
| Op de ski's: | Nee |
| Op de tocht: | Nee |
| Maximale lichtopbrengst: | 100 lm |
| Afkomstig van: | Op de fiets |
| Distributie: | NL |
| Kleur: | zwart |
| Gewicht: | 96 g |
| Stabiliteit van de batterij: | 3*AAA |
| Seizoen: | FW24, SS25, FW23 |